Automatyka do bram przesuwnych

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika.
Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Robus to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 250 kg, 400 kg, 600 kg i 1000 kg.
Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych.
Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.
Nice ROX to idealne rozwiązanie do automatyzacji posesyjnych bram wjazdowych do 600 kg (Nice ROX600) oraz do 1000kg (Nice ROX1000).
Elektromechaniczny siłownik ROX to praktyczny i bezpieczny wybór.
Pod obudową każdy instalator znajdzie wbudowaną centralę sterującą wraz z zintegrowanym radioodbiornikiem.
Trwałość i niezawodność, łatwy montaż, komfortowe wysprzęglenie to niektóre z zalet tego siłownika.
Napęd do automatyzacji niewielkich przesuwnych bram posesyjnych o ciężarze do 400kg.
Bardzo prosty, sprawdzony model wyróżniający się łatwym i szybkim montażem, estetycznym wzornictwem, doskonałymi parametrami i niezawodnością.
Nowoczesna linia silnych napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 1200 kg, 1500 kg, 1800 kg lub do 2500 kg z rewolucyjną technologią BLUEBUS, która zapewnia wyjątkowo łatwą instalację i programowanie.
Napędy odpowiednie do pracy w ekstremalnych warunkach, idealne do zastosowań przemysłowych.
Napędy do bram przesuwnych RUN są w stanie zarządzać własną mocą, dostosowując ją do różnych warunków klimatycznych - posiadają chłodzony silnik oraz czujnik temperatury, który reguluje moc silnika w zależności od istniejących warunków pogodowych.
Wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem.
Ich dodatkowym atutem jest fakt, że ogromna siła ukryta jest w napędzie o niewielkich gabarytach i wyjątkowo estetycznym, nowoczesnym wyglądzie.
Nowoczesny siłownik do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą.
Najlepsze połączenie estetycznego wzornictwa z doskonałymi parametrami technicznymi gwarantującymi niezawodną intensywną pracę.
Dla zwiększenia intensywności działania napędy Thor posiadają chłodzony silnik.
Wyposażone są także w szereg nowoczesnych funkcji, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem.
Nowoczesny napęd do najcięższych bram przesuwnych do 3500kg, z wbudowaną centralą sterującą.
Bardzo silny (olbrzymi moment obrotowy 190 Nm), idealny do zastosowań przemysłowych. Funkcjonalny, bezpieczny i estetyczny.
Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych.
Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 - 60%.
Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.