Rolety podtynkowe

SYSTEMY ROLET PODTYNKOWYCH

Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, jednak po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących.
Zaplanowanie zastosowania tego typu rozwiązań oraz sposobu ich instalacji jeszcze na etapie projektowania budynku pozwala na efektywniejsze wykorzystanie ich walorów funkcjonalnych.
Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku.
Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część.
Sterowanie roletami w zależności od potrzeb użytkowników może odbywać się: ręcznie, poprzez napęd elektryczny za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, a także dzięki zastosowaniu sterowania inteligentnego za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona.
W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.
Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress