MRSZ / System moskitiery ramkowej stałej

System moskitiery ramkowej stałej MRSZ jest rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o zastosowaniu na zlicowanych oknach aluminiowych. Moskitiery te charakteryzują się dużą estetyką oraz wysoką jakością detali. Moskitiera ta sprawdzi sie doskonale w pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy.
Wszystkie elementy konstrukcyjne MRSZ są wykonane z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia ich odporność na działanie czynników atmosferycznych, gwarantując niezawodne użytkowanie produktu przez wiele lat. Profil moskitiery został tak zaprojektowany, że przy współpracy z uszczelką szczotkową zapewnie kompletne doszczelnienie ramy okiennej. W celu uzyskania większych gabarytów ramki, istnieje możliwość zastosowania profilu łączącego.
Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu uchwytów montażowych oraz bezinwazyjnych zaczepów, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien. Zastosowanie moskitiery ramkowej nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna.
Przemyślana konstrukcja moskitiery oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed insektami i owadami, zapewniając przy tym doskonały dostęp światła dziennego i swobodną cyrkulację powietrza. Doskonałej klasy materiały użyte do produkcji, sprawiają, że całość jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, gwarantując w ten sposób niezawodne użytkowanie produktu przez wiele lat.
Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.